Sezoni 3 - Episodi 4 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 4

3817

“Pencil! Hej, Pencil!”. Pencili dhe Papa përballen sërish bashkë, këtë herë, në një kurth që nuk përfundon siç pritej nga të dyja palët. Tatta ndien se jeta e kriminelit e ka lodhur dhe vendos të largohet për pak kohë, ndërsa Moja kthehet për të marrë hak...