Sezoni 3 - Episodi 6 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 6

4055

“Betohem që nuk kam thënë asgjë”. Papa nuk shfaqet në shtëpinë e Samirës, siç i ka premtuar asaj, gjë që e vë në rrezik për jetën familjen e Taxisë. I vetmi që e di arsyen e zhdukjes së papritur të Papës është Tatta, i cili gjendet papritur mes dy zjarresh...