Sezoni 3 - Episodi 7 (I FUNDIT) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 7 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 7 (I FUNDIT)

4423

“Apo jo, Joey?”. Ndërsa Papa dhe Tatta gjenden të pashpresë në duart e pengmarrësve të tyre, shokët e tyre do të bëjnë përpjekje për t’i shpëtuar. Por, nga ana tjetër, edhe Pencili dhe Nadira janë nisur për hakmarrje drejt tyre. Gjendur mes tre zjarresh, gjithçka do të jetë një luftë për mbijetesë...