Sezoni 4 – Episodi 11 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 11


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 11

17777

Michelangelo duhet të zgjedh midis familjes së tij dhe Patrizias, por vendimi i tij e vendos Patrizian në një pozicion të vështirë. Gennaro diskuton për të ardhmen e shefes dhe të Secondiglianos.