Sezoni 4 – Episodi 2 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 2

15613

Barry është tepër i zënë kur përplaset me një metahuman të rrezikshëm, i cili mund të kontrollojë teknologjinë. Gypsyit i shkatërrohet takimi me Cisco, për shkak të punës së tij.