Sezoni 4 – Episodi 3 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 3

14932

Berry dhe skuadra goditen nga një valë e fatit të keq dhe kuptojnë se është Becky, me nofkën Rrezik, ajo që po e shkakton. Ka fuqinë t'i japë fatin e keq të tjerëve dhe të mbaje të mirin për vete. Harry Wells kthehet në tokën -1 për t'i dhënë Wallyt një mesazh nga Jeese.