Sezoni 4 – Episodi 3 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 3

17823

Fabrizia shkon në një festë me Mikin, ku takon disa miq të vjetër të tij. Dy të rinj që duan të bashkohen me grupin e Patrizias bëjnë rrëmujë në territorin e një grupi rival, dhe Patrizia detyrohet ta zgjidh situatën.