Sezoni 5 – Episodi 1 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 1

27277

Ky është sezoni përfundimtar i Gomorrah. 10 episodet e fundit jane xhiruar midis Napolit, Riga dhe Romës. Seria e parë paraqet Don Gennaro që del nga fortesa dhe gjurmon Levantet e fundit të mbijetuar. Në përballje me Don Aniellon, Gennaro zbulon se Ciro Di Marzio është gjallë.