Sezoni 5 – Episodi 12 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 12


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 12

10605

Për të shpëtuar Gracen, Nora përdor Makinën e Kujtimeve që të futet në mendjen e saj dhe ta nxjerr nga koma. Kur misioni brenda mendje së Graces bëhet tepër i rrezikshëm, Barry dhe Iris përfundojnë brenda mendjes së Norës, ku zbulojnë më shumë mbi fëmijërinë e saj.