Sezoni 5 – Episodi 2 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 2

22224

Gennaro shkon në Rusi për të gjetur Ciron dhe për një takim me një trafikant vendas. Plani i Gennaros nuk realizohet dhe deklarohet luftë mes tyre.