Sezoni 5 – Episodi 8 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 8

16044

Përgatitet një luftë e madhe mes dy kampeve për çështjen e shitjes së drogës, sidomos pasi Savastano vendos ta shesë me gjysmë çmimi kokainën. Situata arrin kulmin kur Savastanon e sulmojnë tek djali i vogël. Ciro thur plane për sulmin e dhunshëm në sheshet kundërshtare.