Sezoni 5 – Episodi 8 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 5 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 5 – Episodi 8

11572

Barry dhe skuadra Flash krijojnë një plan për të ndaluar Gjinkallën. Prandaj, Barry dhe Nora do kthehen pas në kohë për të marrë disa pjesë të nevojshme. Ndërkohë, Sherloque fillon të dyshojë te Nora, dhe Caitlini bëhet pikë kyçe për të mposhtur Gjinkallën.