Sezoni 6 – Episodi 1 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 1

12849

Ndërsa Barry dhe Iris përballen me humbjen e vajzës së tyre, skuadra merret me kërcënimin e tyre më të madh - që kërcënon të shkatërrojë të gjithë qytetin. Killer Frost ka një konflikt me vdekjen që do të ndryshojë marrëdhënien e saj me Caitlin. përgjithmonë.