Sezoni 6 – Episodi 11 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 11


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 11

8869

Barry fokusohet tek përgatitja e Ralphit për jetën pas krizës dhe pa Flashin, por Ralphi është ai që i jep Barryt një mësim. Ndërkohë, Cecile përballet me momentin e saj të vetë-zbulimit ndërsa ndihmon Chester P. Runk të rimarrë identitetin e tij.