Sezoni 6 – Episodi 7 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 7

9714

Ndërsa Barry qëndron në pragun e vdekjes së tij të afërt nga Kriza, bindjet e tij testohen kur doktori monstruoz Ramsey Rosso i infekton një lëndë misterioze, halucinogjene. Ndërkohë, Irisi zbulon një komplot.