Sezoni 6 – Episodi 9 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 9


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 9

10120

Pariah përfshin Black Lightning për të ndihmuar në ndalimin e Anti-Monitorit, pasi Flash-90 tregon atë që mësoi nga beteja e tij në 'Elseworlds'. Me ndihmën e Black Lightning, Barry, Cisco dhe Killer Frost dolën me një plan që mund t'i shpëtonte të gjithë. Ndërkohë, Iris bën një bisedë të përzemërt me Ryan Choi ndërsa Oliver dhe Diggle kthehen në një tokë të vjetër të njohur.