Sezoni 7 – Episodi 17 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 17


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 17

3514

Barry dhe Iris mirëpresin fëmijët e tyre prej së ardhmes, Noran dhe Bartin. Një sekret tronditës kërcënon harmoninë e tyre familjare; lufta kundër Godspeedit intensifikohet dhe kërcënon të shkatërrojë Qytetin Qendror.