Sezoni 7 – Episodi 6 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 6

4286

Cisco dhe Chesteri bëjnë një udhëtim në kohë dhe ngecin në vitin 1988, duke jetuar dhe rijetuar të njëjtën ditë. Çelësi i rikthimit për në shtëpi gjendet tek shtëpia e fëmijërisë së Chesterit, ku ai refuzon të shkojë.