Sezoni 8 – Episodi 3 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 3

4700

Në Sallën e Drejtësisë, Barry i kërkon Jefferson Pierce që të ndërpresë lidhjen e tij me Forcën e Shpejtësisë, në mënyrë që ai të mos shkatërrojë botën në të ardhmen. Iris dyshon se Barry është detyruar të vrasë Joen dhe Joe nuk ka vdekur.