Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (2021)

37373
 132 min    2021    Full HD     7.9

Shang-Chi, mjeshtri i arteve marciale me bazë në Kung Fu, detyrohet të përballet me të kaluarën e tij pasi u përfshi në organizatën "Dhjetë Unazat".