Shark: The Beginning (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Shark: The Beginning (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Shark: The Beginning (2021)

9388
 108 min    2021    HDRip     7.4

Ça U-Soli, një viktimë e dhunës në shkollë, burgoset në një burg djemsh për shkak të një incidenti të papritur, ku takon kampionin e arteve marciale, Jong Do-Jonin dhe thyen kufijtë e vendosur prej tij një nga një.