Shkembimi (2021) +18 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Shkembimi (2021) +18


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Shkembimi (2021) +18

29993
 87 min    2021    Full HD     8.6

KUJDES! FILMI MUND TE SHIKOHET VETEM NE KANALIN E YOUTUBE ZYRTAR TE DRILON HOXHES! Jetët paradoksale të dy vëllezërve, njëri në Shqipëri e tjetri në Amerikë, historitë e të cilëve bashkohen dhe ndahen në momentin e trashëgimit të pronave. Një problem thelbësor i vendit tonë që për shkak të kësaj pasojat i vuajnë pasardhësit dhe pikërisht pjesa aksion e filmit fillon kur rrëmbehet vajza e njërit prej vëllezërve, gjë e cila do vërë në provë dashurinë e të dashurit të saj. Dashuria për vajzën bën që të sakrifikojë këdo, dhe i verbuar nga dashuria merr përsipër çdo lloj rreziku për ta pasur vajzën sërish pranë.