Sinkhole (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sinkhole (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sinkhole (2021)

8099
 117 min    2021    Full HD     6.1

Një familje e klasës punëtore zhvendoset në një apartament të ri të blerë pas 11 vitesh punë të palodhur. Ata organizojnë një festë për shtëpinë me kolegët e punës por gjatë natës një shi i fortë krijon një gropë jashtëzakonisht të thellë që përfshin të gjithë ndërtesën.