Sister Act 2: Back in the Habit (1993) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sister Act 2: Back in the Habit (1993)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sister Act 2: Back in the Habit (1993)

5095
 107 min    1993    Full HD     5.7

Vajza e shfaqjeve Deloris Van Kartie kthehet si Motër Meri Klarenc për t'i mësuar muzikë një grupi studentësh katolikë, shkolla e të cilëve është planifikuar të mbyllet.