Sisters Apart (2020) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sisters Apart (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sisters Apart (2020)

10082
 93 min    2020    Full HD     5.9

Rojda, një ushtare gjermane, me origjinë kurde, shkon vullnetare në një mision për të trajnuar ushtaret femra kurde në Irak për të luftuar kundër ISIS. Por askush nuk duhet të kuptojë që, në të vërtetë, ajo është duke kërkuar motrën e saj të zhdukur.