Soldier Boy (2019) a.k.a Soldatik – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Soldier Boy (2019) a.k.a Soldatik


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Soldier Boy (2019) a.k.a Soldatik

6465
 86 min    2019    Full HD     6.5

Gjatë Luftës së Dytë Botërore Sergei (Seryozha) Aleshkov humbet familjen e tij dhe shpëtohet nga një regjiment i ushtrisë. Ai birësohet nga komandanti i njësisë dhe bëhet anëtari më i ri i regjimentit. Përveçse është i dashur për ushtarët e repartit, ai dallohet për akte të shumta heroike, për të cilat fiton Medaljen “Për Merita në Betejë” më 27 Prill 1943.