Spencer (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Spencer (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Spencer (2021)

12647
 117 min    2021    Full HD     7.2

Gjatë pushimeve të Krishtlindjeve me familjen mbretërore në pallatin Sandringham në Norfolk, Angli, Diana Spencer, duke luftuar me problemet e shëndetit mendor, vendos t'i japë fund martesës së saj 10 vjeçare me Princin Charles.