Spider-Man: No Way Home (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Spider-Man: No Way Home (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Spider-Man: No Way Home (2021)

65940
 148 min    2021    HD Kamer     9.1

Peter Parker është i demaskuar dhe nuk është më në gjendje të ndajë jetën e tij normale nga rreziku i të qenit një Super Hero. Kur ai kërkon ndihmë nga Doctor Strange, rreziku shtohet, duke e detyruar atë të zbulojë se çfarë do të thotë me të vërtetë të jesh Spider-Man.