Summer Rebels (2020) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Summer Rebels (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Summer Rebels (2020)

6507
 93 min    2020    Full HD     5.9

Jonasi dëshiron të kalojë një verë argëtuese në lumë tek gjyshi i tij, por mamaja e tij ka plane të tjera. Ai ia mbath te shtëpia e gjyshit për të nisur një aventurë plot me shkujdesje, miqësi, gabime dhe rebelizëm