The Champion of Auschwitz (2020) a.k.a. Mistrz – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Champion of Auschwitz (2020) a.k.a. Mistrz


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

The Champion of Auschwitz (2020) a.k.a. Mistrz

11223
 91 min    2020    Full HD     6.5

Historia e kampionit të boksit të paraluftës Tadeusz "Teddy" Pietrzykowski, i cili në vitin 1940 mbërrin me transportin e parë të të burgosurve në kampin e përqendrimit të sapokrijuar të Aushvicit.