The Claus Family (2020) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Claus Family (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

The Claus Family (2020)

12286
 96 min    2020    HD     5.6

Pasi zbulon se gjyshi i tij është Santa Claus, Jules duhet ta ndihmojë atë të dorëzojë dhuratat në të gjithë botën. Por urrejtja e Zhylit për Krishtlindjet mund ta bëjë këtë më të vështirë sesa mendonte Santa.