The Covid Killer (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Covid Killer (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

The Covid Killer (2021)

13950
 83 min    2021    HD     

Një detektiv vihet në ndjekje të një vrasësi që po terrorizon qytetin e Nju Jorkut, gjatë kohës kur pandemia e Covid-19 është në pikën e saj më kulminante.