The Electrical Life of Louis Wain (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Electrical Life of Louis Wain (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

The Electrical Life of Louis Wain (2021)

2449
 111 min    2021    Full HD     6.8

Artisti anglez Luis Uain u bë i njohur në fund të shekullit të 19-të për pikturat e tij surreale të maceve që duket se pasqyronin shëndetin e tij mendor.