The Equalizer (2014) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Equalizer (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

The Equalizer (2014)

63546
 132 min    2014    HD     7.2

Një ish komando që është shtirur si i vdekur për të kaluar një jetë të qetë në Boston lë mënjanë qetësinë për të shpëtuar një vajzë të re dhe e gjen veten përballë gangsterëve rusë.