The Factory (2018) a.k.a. Zavod – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Factory (2018) a.k.a. Zavod


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

The Factory (2018) a.k.a. Zavod

3703
 109 min    2018    Full HD     6.8

Një fabrikë vjen drejt mbylljes dhe për këtë arsye, një grup punëtorësh vendosin të organizohen kundra pronarit.