The Fool (2014) a.k.a Durak – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Fool (2014) a.k.a Durak


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

The Fool (2014) a.k.a Durak

4345
 116 min    2014    HD     8.0

Dima Nikitin është një hidraulik i zakonshëm i ndershëm që papritmas vendos të përballet me sistemin e korruptuar të politikës lokale, në mënyrë që të shpëtojë jetën e 800 banorëve të një konvikti të vjetër, i cili është gati të shembet.