The Hating Game (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Hating Game (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

The Hating Game (2021)

12857
 102 min    2021    Full HD     6.5

E vendosur për të arritur suksesin profesional pa kompromentuar etikën e saj, Lusi fillon një lojë të pamëshirshme kundër armikut të saj të akullt Xhoshua; një rivalitet që është i ndërlikuar nga tërheqja e saj në rritje për të.