The Innocents (2021) a.k.a. De uskyldige – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Innocents (2021) a.k.a. De uskyldige


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

The Innocents (2021) a.k.a. De uskyldige

9291
 117 min    2021    Full HD     7.0

Gjatë kohës së dritave polare një grup fëmijësh zbulojnë fuqitë e tyre të errëta dhe misterioze ndërkohë që të rriturit nuk i shohin, por kjo lojë merr një kthesë të rrezikshme.