The Kindred (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Kindred (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

The Kindred (2021)

4509
 94 min    2021    Full HD     4.7

Një grua që vuante nga amnezia copëton së bashku ngjarjet që çuan në vetëvrasjen e babait të saj, vetëm për t'u ndjekur nga fantazmat e fëmijëve që ajo fillon të dyshojë se u vranë nga ai.