The Last Frontier (2020) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Last Frontier (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

The Last Frontier (2020)

8400
 136 min    2020    HD     6.5

U rregullua problemi me titra! Në tetorin e vitit 1941, ushtria ruse dërgoi 3,500 nxënës nga akademia ushtarake për të mbrojtur kufirin në fshatin e Ilinskit nga forcat Gjermane që po avanconin për në Moskë.