The Last Rite (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Last Rite (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

The Last Rite (2021)

15627
 107 min    2021    HD     

Një studente mjekësie që vuan nga paraliza e gjumit, e gjen veten të burgosur nga një qenie djallëzore, pasi zhvendoset në shtëpinë e të dashurit të saj.