The Last Son of Isaac Lemay (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Last Son of Isaac Lemay (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

The Last Son of Isaac Lemay (2021)

6578
 96 min    2021    HD     

Një i jashtëligjshëm vrasës mëson se është i mallkuar nga një profeci: "Një nga fëmijët e tij do ta vrasë atë". Për ta parandaluar këtë, ai vret secilin nga fëmijët e tij të larguar, duke përfshirë djalin e humbur prej kohësh, Kalin. Me gjuetarët e tjerë dhe Sherif Solomonin, duhet të gjejë një mënyrë për të ndaluar fëmijët e tij dhe për t'i dhënë fund mallkimit.