The Ultimate Gift (2006) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Ultimate Gift (2006)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

The Ultimate Gift (2006)

6588
 118 min    2006    Full HD     7.3

Një miliarder i ndjerë i lë nipit të tij të rritur të llastuar një sërë detyrash të çuditshme për të kryer në mënyrë që të marrë "dhuratën më të madhe" dhe ky i fundit nuk e ka as idenë më të vogël se çfarë mund të jetë kjo dhuratë.