The Unforgivable (2021) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Unforgivable (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

The Unforgivable (2021)

20466
 112 min    2021    HD     7.2

Ruth Slater, një grua e liruar nga burgu pas vuajtjes së dënimit për një krim të rëndë, bën përpjekje për të rihyrë në shoqëri. Ajo duhet të rregullojë përsëri jetën e saj në një botë që refuzon ta falë të kaluarën e saj.