The White Storm 2: Drug Lords (2019) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The White Storm 2: Drug Lords (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

The White Storm 2: Drug Lords (2019)

12546
 99 min    2019    Full HD     6.0

Një biznesmen i fuqishëm përpiqet të fundosë një mbret droge, ndërsa një polic kërkon të vendosë drejtësinë pa thyer ligjin.