The Worst Person in the World (2021) +18 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Worst Person in the World (2021) +18


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

The Worst Person in the World (2021) +18

6596
 127 min    2021    Full HD     8.0

Kronikat e katër viteve në jetën e Xhulit, një gruaje të re që lundron në ujërat e trazuara të jetës së saj të dashurisë dhe lufton për të gjetur rrugën e saj të karrierës, duke e bërë atë të shikojë realisht se kush është në të vërtetë.