Top Gun: Maverick (2020) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Top Gun: Maverick (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Top Gun: Maverick (2020)

11379
        HD     

Pas më shumë se 30 vjet shërbimi si një nga pilotët më të mirë të Marinës, Pete Mitchell kthehet aty ku e ka vendin, duke shtyrë limitet si pilot testues dhe duke i bërë ballë çdo avancim teknologjie që e vë në sprovë... Del në kinema në datën: 25 Qershor, 2020