Transporter 3 (2008) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Transporter 3 (2008)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Transporter 3 (2008)

69287
 164 min    2008    HD     6.1

Transportuesi profesionist Frenk Martin, tani jeton në Francë dhe vazhdon të transportojë "mallra" pa bërë shumë pyetje. Këtë radhë do jetë në makinën e tij të preferuar me vajzën e ministrit ukrinas të mjedisit. Pa e ditur se ajo është pakoja që duhet të transportojë ai do të vendoset në pozicion shumë të vështirë nga një byzylyk të vendosur në dorën e tij dhe gati të shpërthejë nëse ai largohet më shumë se 15 metra nga Audi i tij V12.