Uncharted (2022) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Uncharted (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Uncharted (2022)

7417
        HD     

Në një epikë aksion-aventure që përfshin globin, i riu i zgjuar Nathan Drake dhe partneri i tij i urtë Victor "Sully" Sullivan nisin një ndjekje të rrezikshme të "thesarit më të madh që nuk u gjet kurrë", ndërsa gjurmojnë gjithashtu të dhëna që mund të çojnë Nathanin te vëllai i humbur.