Under the Open Sky (2020) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Under the Open Sky (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Under the Open Sky (2020)

9859
 126 min    2020    HD     7.1

Një kriminel i liruar nga burgu pas 13 vjetësh, udhëton për të gjetur nënën që e braktisi në fëmijëri. E kaluara prej gangsteri e ndjek pas dhe ai lufton për t’u përshtatur me jetën e tij të re jashtë burgut.